PRÍRODNÉ MATERIÁLY

BÝVANIE V TEHLOVOM DOME, KTORÝ DÝCHA

Tehlový dom Euroline postavený z prírodných materiálov ponúka okrem množstva benefitov predovšetkým zdravé bývanie, ktoré je vhodné aj pre alergikov.

Kvalita použitých materiálov a ich jedinečné vlastnosti overené stáročiami garantujú extrémne dlhú životnosť stavby a zaručia spokojné bývanie po celé generácie.

Produkty sa vyrábajú z hliny, tradičným postupom vypaľovania s použitím najmodernejších technológií. Ich unikátne vlastnosti sa nemenia počas celej životnosti stavby.

Výnimočnosť pálenej hliny ju po stáročia predurčuje, ako najvhodnejšiu surovinu pre výrobu vysoko kvalitných stavebných materiálov so zárukou nezávadného, zdravého bývania.

 

INŠPIRUJTE SA V PESTROM SVETE STIEN, STRIECH A FASÁD

 

Overená dlhá životnosť – správne navrhnutý a kvalitne zhotovený tehlový dom má životnosť viac ako 100 rokov, pričom nároky na údržbu počas tejto životnosti sú minimálne. Váš tehlový dom poslúži aj vašim deťom či vnukom.

 

Na stavbu rodinného domu sú použité kvalitné keramické materiály z prírodných surovín.

 

Úsporné bývanie – murované steny z pálených tehál fungujú ako prírodné klimatizačné zariadenie a udržujú vnútorné priestory v lete príjemne chladné a v zime teplé.

 

Zdravé bývanie – dom z prírodných materiálov reguluje vlhkosť vzduchu v interiéri a tým v dome vytvára príjemné vnútorné prostredie a optimálnu mikroklímu bez plesní.

 

 

Ničím nerušené a pokojné bývanie je snom každého z nás. Tehlový dom Vám poskytuje príjemné bývanie bez ruchu z ulice a zo susedstva.

 

 

Bezúdržbovosť a farebná stálosť – pálená škridla a obkladové tehlové pásiky poskytujú Vášmu domu ochranu pred poveternostnými vplyvmi a zachovajú si svoj vzhľad desaťročia.