PREČO PROJEKT OD EUROLINE

Široký výber projektov rodinných domov

U nás si môžete vybrať z 21 typových rád rodinných domov. Od malých po veľké, od klasických po moderné rodinné domy, od ultranízkoenergetických (A1) cez domy s takmer nulovou spotrebou energie (A0) až po aktívne rodinné domy, taktiež aj odolné domy so zvýšenou tuhosťou, ako aj inteligentné domy tretieho tisícročia. Všetky naše projekty Vám vieme dodať aj v zrkadlovom otočení za nezmenenú cenu.

Veľmi priaznivá cena projektov od 890 €

Aby sme Vám uľahčili výber rodinného domu, stanovili sme veľmi priaznivú cenu pre realizačné projekty rodinných domov a to od 890 €. Táto cena tvorí v priemere 0,7 – 1,2% z celkových rozpočtových nákladov stavby. Individuálny projekt porovnateľnej kvality môže byť niekoľkonásobne drahší.

Okamžitá dodávka projektu – dodacia lehota od 3 hodín do 5 pracovných dní

Naša spoločnosť využíva vlastnú najmodernejšiu digitálnu veľkorozmerovú tlač výkresov, čo zaručuje výbornú kvalitu a veľmi rýchlu dodávku typovej projektovej dokumentácie. Vlastná plánografia a expedícia zase umožňuje rýchlu kompletizáciu a expedíciu projektu. Vďaka týmto moderným technológiám vieme typovú projektovú dokumentáciu dodať prakticky na počkanie.

Obchodné zastúpenie po celom Slovensku

EUROLINE SLOVAKIA má pôsobnosť na území Slovenskej republiky prostredníctvom 30 obchodných zastúpení. S našimi obchodnými zástupcami sa môžete bezplatne poradiť pri výbere projektu rodinného domu a môžete si objednať projekt za rovnakých podmienok ako v sídle našej spoločnosti.

Obchodní zástupcovia Vám môžu urobiť požadované zmeny projektu, zaistia osadenie domu na pozemok, môžu Vám vybaviť stavebné povolenie alebo poskytnúť finančné poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru, prípadne Vám zabezpečia výstavbu rodinného domu.

Líder na trhu

EUROLINE SLOVAKIA je 22 rokov najväčší dodávateľ projektov rodinných domov na Slovensku a jeden z popredných v Českej republike. Za toto obedobie sme vyhotovili projekty pre viac ako 30 000 zákazníkov, ktorí dnes už bývajú , alebo ešte len stavajú rodinný dom z našej produkcie.

Vďaka vlastnej projekcii môžeme nastaviť veľmi priaznivé ceny pre našich zákazníkov a zachovať vysokú kvalitu nášho projektu, ktorým určujeme trendy aj pre ostatných projektantov a architektov.
Naše domy sa pravidelne objavujú ako víťazi v rôznych anketách o “DOM ROKA”.

Kvalita a kompetencie

Viac ako 22 ročné skúsenosti s projektovaním rodinných domov a mohutná spätná väzba z realizovanej výstavby sa podpísala na neustálom skvalitňovaní našej práce, čím sme v minulom roku získali, ako prvá slovenská a česká firma v našom obore, CERTIFIKÁT KVALITY podľa EN ISO 9001:2008

Naše znalosti a odborné kompetencie sme zúročili a ako jedny z prvých sme v roku 2010 priniesli aktívny dom AKTIV 2020, ktorý viac energie vyrobí ako spotrebuje. Tento náš aktívny dom získal ocenenie od časopisu “DOM a ZÁHRADA” TOP DŮM 2012.
Naša projektová dokumentácia má oproti konkurencii vysokú kvalitu a podrobnosť, výkresy sú čitateľné, obsahujú podrobné riešenie všetkých detailov stavby, podrobné výkazy stav. materiálov ako aj položkový rozpočet a výkaz výmer. Takto podrobný projekt neumožňuje stavebným firmám lavírovať s dodatkami, neustále dvíhať dohodnuté ceny.

Široká ponuka doplnkových projektov

U nás si môžete zakúpiť typový projekt doplnkovej stavby – garáže, prístrešky, žumpy, altánky a záhradne domčeky.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?*polia uvedené vo formulári sú povinné. Na základe údajov Vás bude kontaktovať projektový manažér.

Súhlasím so spracúvaním osobných údajov.
Potvrdzujem, že som sa oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov.